Frisk Siv Jensen

by: OutOfTheBox Friday, May 22nd, 2009

Siv Jensen kommer en gang i mellom med gode innspill til den offentlige debatten, ofte i form av spissformuleringer som rammer godt. Nå har hun gjort det igjen.  Osama bin Laden ville fått bli i Norge, sier hun.

Men det aller verste er jo at hun sannsynligvis har rett, selv om dette er noe hypotetisk. I alle fall i at han ville ha fått samme beskyttelse som mulla Krekar.

Så får vi se om utspillet hjelper på meningsmålingene. FrP går tilbake ved denne målingen, men erfaringene tilsier at utspill av denne typen også gir positiv avkastning på meningsmålingene. Det samme kan antakelig FrPs landsmøte forventes å gi.

Se også: Dagbladet: Skal snakke om heltinnene sine, VG: Siv Jensen vil kjempe for likelønn, Krever Farouk stilt for retten for Martine-drapet,


Share and Enjoy:
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • eKudos
  • Gwar
  • Live
  • Reddit
  • SphereIt
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • TwitThis
  • Faves
  • Tumblr

En kommentar to “Frisk Siv Jensen”

Chevy350 skrev:

Martine saken ja…..enkelt å vite hvordan det kunne skje det som skjedde. Indigrensene er på plass:

- Norsk blondine
- Muslimsk mann
- Foreldrene til Martine har sikkert lært henne opp med at muslimer er bare snille de

- Masse penger

NÅR SKAL NORSKE ASYLHORER LÆRE???

Comment made on May 23rd, 2009 at 2:26 pm
 

Skriv kommentar!